Belka
Niedziela, 19 Maja 2024   imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Finansowanie kursu programowania - zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Data publikacji: 2019-03-25, Data modyfikacji: 2019-03-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Kurs programowania to wydatek rzędu kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jest to jedna z niewielu inwestycji w siebie, która potrafi się zwrócić już po pół roku pracy. Pozostaje jednak pytanie: skąd wziąć taką gotówkę na starcie? Warto w takiej sytuacji skorzystać z dofinansowania do kursu programowania. Nieważne, czy skończyłeś dopiero szkołę średnią, czy jesteś już po studiach. Dofinansowanie do kursu programowania przysługuje każdemu, kto chce zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijać się w branży informatycznej. Dofinansowanie do kursu programowania Finansowanie kursu programowania może odbywać się w kilku wariantach. Każdy z nich pozwala zaoszczędzić, co najmniej kilka tysięcy złotych i nie jest obostrzony żadnymi wymaganiami. Jak to wygląda w praktyce? Środki własne Pierwszą opcją zapłaty za kurs programowania są środki własne. Korzystając z pożyczki na kształcenie, udzielonej przez akademię programowania, po uzyskaniu certyfikatu można otrzymać nawet 20% zwrotu. W przypadku podjęcia pracy w jednej z firm partnerskich kursanci otrzymują kolejne 18%, czyli kilka tysięcy złotych. Dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój Ministerstwo Rozwoju oferuje nieoprocentowaną pożyczkę w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Wsparcie finansowe może pokryć nawet 100% ceny kursu. Po uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego nabyte kwalifikacje zawodowe istnieje możliwość umorzenia pożyczki w wysokości 20-25%. We wszelkich formalnościach i wątpliwościach związanych z udzielaniem dofinansowania bardzo często można liczyć na pomoc ze strony mentorów. Z dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój mogą skorzystać osoby pełnoletnie i zamieszkujące na terenie Polski. Dofinansowanie w ramach Projektu OPEN Ogólnopolski Program Edukacji Narodowe, w skrócie OPEN to szansa dla młodych ludzi, którzy chcą się kształcić i zdobywać wiedzę na specjalistycznych kursach. Projekt OPEN to pożyczki finansowane ze środków unijnych, które pozwalają na naukę w szkole programowania, a po jej pozytywnym ukończeniu umarzane jest 15% wartości kursu. Spełniając kilka dodatkowych warunków, wartość umorzenia może wzrosnąć aż do 25%. Aby skorzystać z dofinansowania w ramach Projektu OPEN, należy mieć ukończony 18. rok życia i mieszkać na terenie Polski. Z pożyczki mogą skorzystać osoby aktywne zawodowo, jak i te poszukujące pracy.  

Pełna treść wiadomości na: bloog.pl/?p=979
biblioteka-pajeczno.bloog.pl, Źródło artykułu: biblioteka-pajeczno.bloog.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    pajęczański

    Powiat pajęczański - powiat z siedzibą w Pajęcznie w województwie łódzkim (na pograniczu wyżyny Małopolskiej i Niziny Wielkopolskiej). Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Działoszyn, Pajęczno, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce.

    Obszar jest przyjazny turystom w każdym wieku i stopniu sprawności. Szczególnie zadowoleni będą Ci lubujący się w pieszym przemierzaniu nowych miejsc. Rowerzyści też nie mają prawa narzekać. Do ich dyspozycji oddano aż 4 szlaki najeżone zabytkowymi budowlami – Rezerwatów Przyrody, Jury Wieluńskiej, Przełomu Warty przez Wyżynę Wieluńską oraz Kurhanów Książęcych. Jeśli komuś to nie wystarczy, może wybrać się do rezerwatu geologicznego Węże. W tamtejszych jaskiniach można spotkać nietoperze.   

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola