Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Amnestia dla zbanowanych w 2013 roku

Data publikacji: 2014-01-01, Data modyfikacji: 2014-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
===    k  o  m  u  n  i  k  a  t    === Drodzy Użytkownicy, pomimo że nie tolerujemy intruzów i nasz system jest wobec nich bezwzględny, to przychylając się do wielu próśb, postanowiliśmy z Nowym Rokiem odblokować wszystkich zbanowanych Internautów, aby dać im szansę korzystania z zasobów e-Pajęczno w nadchodzącym 2014 roku. Nasz portal jest otwarty i dostępny dla każdego. Jednak nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek nadużycia, więc "bezpiecznik" mamy cały czas uaktywniony. Amnestia nie oznacza tutaj przyzwolenia dla kolejnych nadużyć, lecz szansę na normalne korzystanie z portalu e-Pajęczno. Życzymy, aby nikt z Was nie musiał oglądać wizerunku bezpiecznika (jak po prawej), wchodząc na www.e-pajeczno.pl :-)

Pełna treść wiadomości na: 1088 at http://www.e-pajeczno.pl
e-pajeczno.pl, Źródło artykułu: e-pajeczno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    pajęczański

    Powiat pajęczański - powiat z siedzibą w Pajęcznie w województwie łódzkim (na pograniczu wyżyny Małopolskiej i Niziny Wielkopolskiej). Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Działoszyn, Pajęczno, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce.

    Obszar jest przyjazny turystom w każdym wieku i stopniu sprawności. Szczególnie zadowoleni będą Ci lubujący się w pieszym przemierzaniu nowych miejsc. Rowerzyści też nie mają prawa narzekać. Do ich dyspozycji oddano aż 4 szlaki najeżone zabytkowymi budowlami – Rezerwatów Przyrody, Jury Wieluńskiej, Przełomu Warty przez Wyżynę Wieluńską oraz Kurhanów Książęcych. Jeśli komuś to nie wystarczy, może wybrać się do rezerwatu geologicznego Węże. W tamtejszych jaskiniach można spotkać nietoperze.   

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola