Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Chodnik dla mieszkańców Skąpej na dobrej drodze?

Data publikacji: 2013-11-25, Data modyfikacji: 2013-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanse pozytywnego rozwiązania problemu rosną, jednak walka mieszkańców nieprzerwanie trwa. Po naszej publikacji z 3 listopada 2013, dotyczącej protestu oraz petycji mieszkańców w sprawie przebudowy drogi i wykonania chodników w miejscowości Skąpa, znaleźli się ludzie, którzy zadeklarowali daleko idącą pomoc. Swoje wsparcie zaoferował m.in. radny powiatowy Marcin Ławniczek oraz Biuro Poselskie Posła SLD Cezarego Olejniczaka z/s w Pajęcznie. Jest też nadzieja, że temat trafi do Sejmiku Wojewódzkiego. - Coś się ruszyło i wierzymy, że uda się wreszcie coś zrobić w naszej sprawie - słychać głosy mieszkańców Skąpej, którzy jeszcze niedawno nazywali siebie mieszkańcami "drugiej kategorii"... czytaj dalej

Pełna treść wiadomości na: 1052 at http://www.e-pajeczno.pl
e-pajeczno.pl, Źródło artykułu: e-pajeczno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    pajęczański

    Powiat pajęczański - powiat z siedzibą w Pajęcznie w województwie łódzkim (na pograniczu wyżyny Małopolskiej i Niziny Wielkopolskiej). Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Działoszyn, Pajęczno, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce.

    Obszar jest przyjazny turystom w każdym wieku i stopniu sprawności. Szczególnie zadowoleni będą Ci lubujący się w pieszym przemierzaniu nowych miejsc. Rowerzyści też nie mają prawa narzekać. Do ich dyspozycji oddano aż 4 szlaki najeżone zabytkowymi budowlami – Rezerwatów Przyrody, Jury Wieluńskiej, Przełomu Warty przez Wyżynę Wieluńską oraz Kurhanów Książęcych. Jeśli komuś to nie wystarczy, może wybrać się do rezerwatu geologicznego Węże. W tamtejszych jaskiniach można spotkać nietoperze.   

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola