Belka
Piątek, 2 Maja 2025   imieniny: Anatol, Zygmunt, Anastazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

e-Pajęczno dostępne zawsze i wszędzie!

Data publikacji: 2013-09-17, Data modyfikacji: 2013-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Drodzy Użytkownicy! Portal e-Pajęczno działa w oparciu o wysoko wydajne i niezawodne serwery, które gwarantują tzw. "uptime", czyli procentowy czas dostępności usług, na poziomie od 99,80% do 100%. Nie ma więc możliwości, aby portal kiedykolwiek się nie "otwierał". e-Pajęczno jest dostępne w sieci zawsze, bez przerwy - 24h na dobę. Wszelkie prace konserwacyjne, aktualizacje, itp. wykonujemy "w tle" i są one niewidoczne dla Użytkownika. e-Pajęczno dostosowane jest również do urządzeń mobilnych, jak tablety czy telefony komórkowe. Gdyby się zdarzyło, że nie możecie "wejść" na naszą witrynę, to oznacza, że ktoś lub coś blokuje Wam do niej dostęp. Dajcie wtedy natychmiast znać nam lub Waszemu dostawcy Internetu.

Pełna treść wiadomości na: 897 at http://www.e-pajeczno.pl
e-pajeczno.pl, Źródło artykułu: e-pajeczno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    pajęczański

    Powiat pajęczański - powiat z siedzibą w Pajęcznie w województwie łódzkim (na pograniczu wyżyny Małopolskiej i Niziny Wielkopolskiej). Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Działoszyn, Pajęczno, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce.

    Obszar jest przyjazny turystom w każdym wieku i stopniu sprawności. Szczególnie zadowoleni będą Ci lubujący się w pieszym przemierzaniu nowych miejsc. Rowerzyści też nie mają prawa narzekać. Do ich dyspozycji oddano aż 4 szlaki najeżone zabytkowymi budowlami – Rezerwatów Przyrody, Jury Wieluńskiej, Przełomu Warty przez Wyżynę Wieluńską oraz Kurhanów Książęcych. Jeśli komuś to nie wystarczy, może wybrać się do rezerwatu geologicznego Węże. W tamtejszych jaskiniach można spotkać nietoperze.   

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola