Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Elektroniczne składanie deklaracji - bezpłatne szkolenie

Data publikacji: 2014-02-07, Data modyfikacji: 2014-02-08
A A AWydrukDrukuj  
 
===    k  o  m  u  n  i  k  a  t    === Do dnia 13 lutego 2014 można zgłaszać swój udział w bezpłatnym szkoleniu - "Elektroniczne składanie deklaracji i ich korekt za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl" - na które zaprasza wszystkie zainteresowane osoby Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pajęcznie. Szkolenie odbędzie się 17 lutego 2014 (poniedziałek), o godzinie 10:00, w siedzibie Urzędu Skarbowego w Pajęcznie (ul. 1 Maja 9, sala nr 114). Wszyscy chętni powinni zgłosić udział w szkoleniu do dnia 13 lutego 2014 - telefonicznie pod nr 34 311-39-65 wewn. 118 lub e-mail'em: us1029@ld.mofnet.gov.pl. Przy zgłaszaniu należy podać swój kontakt e-mail'owy. W przypadku dużego zainteresowania szkoleniem - ze względu na ograniczone możliwości lokalowe Organizatora - miejsce szkolenia może ulec zmianie, o czym każdy ze zgłoszonych uczestników zostanie powiadomiony.

Pełna treść wiadomości na: 1128 at http://www.e-pajeczno.pl
e-pajeczno.pl, Źródło artykułu: e-pajeczno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pajęczański

  Powiat pajęczański - powiat z siedzibą w Pajęcznie w województwie łódzkim (na pograniczu wyżyny Małopolskiej i Niziny Wielkopolskiej). Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Działoszyn, Pajęczno, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce.

  Obszar jest przyjazny turystom w każdym wieku i stopniu sprawności. Szczególnie zadowoleni będą Ci lubujący się w pieszym przemierzaniu nowych miejsc. Rowerzyści też nie mają prawa narzekać. Do ich dyspozycji oddano aż 4 szlaki najeżone zabytkowymi budowlami – Rezerwatów Przyrody, Jury Wieluńskiej, Przełomu Warty przez Wyżynę Wieluńską oraz Kurhanów Książęcych. Jeśli komuś to nie wystarczy, może wybrać się do rezerwatu geologicznego Węże. W tamtejszych jaskiniach można spotkać nietoperze.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola